WestNews.com.ua

“Ліфт в порядку!”: “Теплий дім” прокоментував аварійну ситуацію на Івасюка. ФОТО

10.07.2020, 12:14  |  Автор:   Назаренко Юлія

Раніше WestNews повідомляв, що вчора, дев’ятого липня, в Івано-Франківську по вулиці Івасюка 30, в ліфті ледь не розбилися жінка та чоловік. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила їхня донька Natalia Diachenko.

“Ввечері 9 липня в будинку №30 по вул. Івасюка сталася аварійна ситуація – зворотний хід кабіни ліфта. Допис про цю неприємну історію розміщено в соціальній мережі. Сьогодні вранці інженерною службою “Теплого дому” спільно з представниками профільної підрядної організації було проведено обстеження механізмів”, – повідомляється на фейсбук-сторінці “Теплого дому”.

Зазначено, що ліфт 1988 року випуску, це вважається середнім віком ліфтів у франківських будинках. Працівники “Теплого дому” переконують, що згідно з вимогами законодавства, минулого року ліфт пройшов експертне обстеження та отримав дозвіл на подальшу експлуатацію. Відповідно до вимог експертизи були проведені необхідні заміни, зокрема змонтовано новий канат. Таким чином механізми підіймача перебувають у цілком справному стані.

“Ймовірною причиною зворотного ходу є перевантаження кабіни. В момент аварії в ній перебували троє дорослих і собака породи сенбернар. На жаль, старі підіймачі не обладнані блокуванням від перевантаження. Як наслідок – двигуну не вистачило потужності і після короткого падіння кабіна була зафіксована захисними клинами”, – додають в публікації.

Однак на своїй фейсбук-сторінці донька чиї батьки ледь не розбилися в ліфті, повідомляє, що на той момент в кабіні перебувало двоє осіб та собака, а загальна вага не перевищувала зазначену норму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадянина Грузії, який є підозрюваним у викраденні значної суми, взято під варту

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X