WestNews.com.ua

Лікарі розповіли про нинішній стан дітей, які отруїлися під час відпочинку у Яремче

19.07.2019, 18:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Державна установа «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» інформує про зареєстрований груповий осередок гострої кишкової інфекції в приватній  садибі в місті Яремче.

18 липня в Яремчанську міську лікарню звернулися за медичною допомогою дев’ять дітей віком до 15 років. Всіх хворих госпіталізовано в інфекційне відділення.

Симптомами захворювання є загальна слабкість, блювота, болі в животі, діарея, підвищення температури до 37-38,9 градусів С. Попередній діагноз : «Харчова токсикоінфекція».

Спеціалістами Надвірнянської міськрайонної філії під час проведення епідрозслідування встановлено, що 14 липня діти в складі групи з 36 осіб,  з яких 29 дітей віком до 17 років  та 7 дорослих (керівники групи)  приїхали на відпочинок з міста Харків.

Проведено обстеження 11 осіб  (9 хворих, та 2 праціників кухні).  На об’єкті спалаху відібрано 4 проби харчових продуктів та одна проба питної води, забрано 40 змивів з об’єктів довкілля.

Станом на 15:00 19 липня троє дітей виписано з лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З початку року на Прикарпатті захворіли на кір 1269 осіб

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X