WestNews.com.ua

Лікарні Франківська перестали приймати хворих на COVID-19

02.07.2020, 19:05  |  Автор:   Менів Андрій

У лікарнях Івано-Франківська через високу завантаженість призупинили прийом людей з підозрою на коронавірусну інфекцію. Пацієнтів будуть направляти до обласної інфекційної лікарні та у легеневий диспансер.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків у своєму зверненні 2 липня.

«Було ухвалено рішення, що цього тижня пацієнтів у першу чергу будуть направляти до обласної інфекційної лікарні, де зараз 46 жителів Франківська перебуває з підтвердженим коронавірусом, ще 18 жителів — в обласному легеневому диспансері», — повідомив Марцінків.

За його словами, у Центральній міській клінічній лікарні зайняті вже 89% місць, у міській лікарні №1 — 79% місць.

Міський голова уточнив, що в місті спостерігається зростання захворюваності на COVID-19. Наразі на стаціонарному лікуванні у двох лікарнях міста, які приймають хворих на коронавірус, перебуває 281 пацієнт, з них 14 — у реанімаційних відділеннях.

Станом на 2 липня в Івано-Франківській області лабораторно підтверджено 2489 випадків захворювання на COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Тривожні цифри, такі, які були на піку захворюваності”, – міський голова про ріст кількості хворих на COVID-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X