Лікар попереджає, що після в кору в Україну прийде набагато страшніше захворювання

Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський попередив населення України, що після спалаху кору прийде ще одна дуже серйозна інфекція.

Педіатр говорить, що рік тому все суспільство попереджав щодо кору. Суспільство вимагає трупів, без трупів ви не готові вірити, інформує WestNews з посиланням “Слово і Діло“.

“Зараз я вас хочу ще раз попередити: кір – це розминка, й буде гірше. Тоді кір здасться вам солодкою ягідкою на торті, а ось «тортик» – це дифтерія, а з нею все не так просто. Кір – ви одноразово зробили щеплення, й у вас на 80-85% уже є захисні антитіла. Від дифтерії потрібно зробити щеплення тричі поспіль, потім ще раз через рік, і потім кожні десять років вакцинуватися. Тому з дифтерією так швидко створити у всіх імунітет не вийде», – сказав педіатр.

«Абсолютно безглуздо в цей час, коли така кількість дітей вакциновані від дифтерії, вимагати для шкіл і дитсадків вакцини від кору, й ставити це умовою відвідування дитсадка та школи, але не згадувати про дифтерію. А дифтерія як?», – звернувся до глядачів Комаровський.

З дифтерією ситуація наступна – ви можете бути прекрасно щеплені, але дорослі, яких в минулий спалах дифтерії померло вдвічі більше, ніж дітей, скажіть, коли ви за останні 10 років від дифтерії прищеплювалися? Зробіть щеплення, будь ласка. Ви маєте знати, що від кору помирає один на тисячу, а від дифтерії без сироватки вмирають 50%, а з сироваткою в найкращих клініках світу все одно смертність 10-15%, тобто вмирає кожен десятий. А у нас у країні з сироваткою, м’яко кажучи, важко.

До слова, стало відомо скільки у Франківську хворих дорослих та дітей на ГРВІ та грип.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кір на Прикарпатті. Інтерактивна мапа поширення захворювання

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.