WestNews.com.ua

Лише за перше півріччя 2020-го прибутки держбанків зменшились на 17%

11.08.2020, 18:12  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У першому півріччі 2020 року 4 держбанки отримали 16,2 млрд грн прибутку – це на 17% (3,4 млрд грн) менше, ніж за відповідний період 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

“Зменшення прибутку, перш за все, було пов’язано із зростанням витрат на формування резервів банків”, – пояснили у Міністерстві фінансів.

Зазначається, що з початку року кредитний портфель банків держсектору зменшився на 0,7% (1,5 млрд грн).

“У ІІ кварталі 2020 року на тлі пандемії COVID-19 банки спостерігали зниження попиту на кредити. У цілому попит на кредити впав на 5,7% (13,1 мільярда гривень) у порівнянні з відповідним періодом минулого року”, – йдеться у повідомленні.

Водночас спостерігається зростання обсягу коштів клієнтів на обслуговуванні банківської системи державного сектору. За І півріччя 2020 року їх обсяг зріс на 10%, або на 58,6 млрд грн (за ІІ квартал – на 3,6%, або на 23,3 млрд грн).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатцям повернули майже пів мільйона гривень необґрунтованих нарахувань плати за послуги з поводження із побутовими відходами

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X