WestNews.com.ua

Литва стає ближчою: до Франківська із делегацією завітав посол дружньої країни ЄС. ФОТО

06.11.2019, 10:16  |  Автор:   Хромей Зоряна

У середу, 6 листопада, відбулася зустріч голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні п. М. Януконісом.

«Вітаю вас на Прикарпатті та Івано-Франківщині, бажаю гарного відомий. Готуючись до зустрічі ми переглянули наші обороти між нашою області та Литвою. Імпорт між нашими регіонами зріс в 10 разів. Ми завезли устаткування з Литви. Але постачання товарів до вас, з певних причин, скоротилися. Нині в нас буде бізнес-форум в ТТП, який, сподіваюся принесе свої плоди. Звичайно ж, ми можемо говорити також в сфері науко та освіти. Ми можемо шукати обмін такою в культурі. Тому буду радий, якщо ми зможемо обороти перспективні речі», – зазначив під час зустріч Денис Шмигаль.

«Вітаємо вас із призначенням, адже ми бачимо, що зараз вібуваюься реформи, дуже амбіційні. Зі свого боку, ми будемо помагати Україні. Ми завітали на такий бізнес-тур Західною Україною, окрім Франківська, вже були у Львові та Тернополі. Ми шукаємо нові моживості для бізнесу. Тому в нас історія співробітництва дуже хороша, в тому числі з Івано-я Франківськом, наші міста товаришують, в нас є співпрацю в культурній сфері, зокрема, в рамках фестивалю «Карпатський простір». Сподіваюся, що бізнес-форум буде дуже корисною подією», – зазначив посол Литви.

«Ще додам, що збільшується тількість туристів на Прикарпаття. 16 лютого в нас є традиція їздити на «Буковель», десь біля 1000 лижників будо цього року», – додав посол. «В нас, у Івано-Франківську є гарний аеропорт, який ми збираємося розвивати і наповнювати рейсами», – наголосив очільник Прикарпаття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“З бізнесу назад у сферу державного управління”- Дмитро Романюк, заступник голови ОДА з економічних питань. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X