Лови ритм: стало відомо, яким цьогоріч буде День музики в Івано-Франківську. ВІДЕО

19 травня 2018 року Івано-Франківськ одночасно з 48 містами України перетвориться на одну велику сцену, аби вп’яте приєднатися до міжнародного фестивалю День Вуличної Музики.

Цьогорічним подарунком від організаторів стане «Музичний тролейбус». У ньому облаштують дискотеку на колесах, яка курсуватиме містом, інформує WestNews.

 

Також за доброю традицією буде встановлене просто неба вуличне піаніно, на якому зможуть грати усі охочі.

В центральній частині міста, поблизу стоматкорпусу, розгорнеться ярмарок авторських виробів,  також передбачається  фотозона та фуд корт.

До слова, в Івано-Франківську відбувся фестиваль хорової музики.

В фестивалі беруть участь: Муніципальний академічний камерний хор «Київ», Камерний хор «Sine Nomine» (м. Київ), Патріарший хор собору Воскресіння Христового УГКЦ (м. Київ), Хор Львівської Національної музичної академії ім. М. Лисенка, Камерний хор «Воскресіння» (м. Івано-Франківськ). Цього року він відбувся в 10 раз. Але такий фестиваль має проводитися у всіх областях. У вас у Івано-Франківьску чудова містка рада, яко до цього дуже відповідально та серйозно ставиться. Цей фестиваль може мати досить серйозне майбутнє. Тут звучатимуть історичні пісні, які раніше ніколи не співалися. Вони точно зацікавлять Франківськ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музичні балкони: в Івано-Франківську відбулася незвична мистецька акція. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.