WestNews.com.ua

Луцький терорист відпустив заручників. ФОТО

21.07.2020, 21:49  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Максим Кривош відпустив заручників. Чоловік, який захопив автобус в Луцьку, відпустив заручників. Його одразу ж затримали спецпризначенці.

Відомо, що перед початком штурму заручники змогли вийти з автобуса. Водночас невідомо, чи всі вони живі й чи змогли вийти саме всі заручники. Впродовж дня дані про кількість заручників різнилися.

Перед самим штурмом поряд з автобусом знову пролунав гучний вибух. Згодом до захопленого транспорту під’їхав бронетранспортер, позаду якого ховався мікроавтобус. Тоді силовики почали штурм автобуса.

Відомо, що Кривош сам погодився відпустити заручників і здатися. Це відбулося внаслідок переговорів, які впродовж всього дня вело керівництво поліції.

Відео з місця події – ТУТ.

Новина доповнюється… 

Нагадаємо, у Луцьку 21 липня чоловік захопив автобус із заручниками. Він називає себе “Максим Плохой” і є автором книги “Філософія злочинця”. В автобусі перебувають близько 20 осіб, терорист погрожує їм зброєю і вибухівкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Захоплення автобуса із заручниками в Луцьку: все, що відомо на цей момент

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X