Львів побореться за проведення Євробачення. ВІДЕО

19.07.2016, 17:02  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У боротьбі за місце проведення пісенного конкурсу «Євробачення» в Україні стартує друга стадія відбору. Минулого тижня від Львова вже подали заявку на участь та понад сто сторінок аплікації. Загалом ж етапів є п’ять, передає WestNews.

Протягом наступних двох днів відбудуться публічні презентації заявок. В середу, 20 липня, на першому національному каналі можна побачити прямий ефір «Битви міст», в якому кожний учасник представить свій проект. За проведення конкурсу змагатимуться Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Херсон та Харків. 21 липня на засіданні оргкомітету та Кабінету міністрів презентація буде більш спеціалізованою.

Публічні презентації заявок складаються з трьох блоків. На це кожне місто матиме по 15 хвилин ефірного часу. Львів планує дивувати креативністю та атмосферою.

«Навіть якщо ви зайдете на основний сайт Євробачення, ви побачите, що там картинка усіх міст у чорно-білому кольорі і тільки Львів в кольоровому. Тобто це означає, що європейська спільнота нас також підтримує, і навіть очікує», ― розповідає організатор масових заходів Володимир Місяйло.

Спочатку про наше місто покажуть презентацію в формі історії, буде також коротке відео. Завершать виступ включенням з фан-зони на одному з дахів Львова. Організатори обіцяють до кінця сьогоднішнього дня обрати, на якому саме. Поки серед варіантів розглядають дахи ТРК Львів, ТРЦ «Роксолана» та дах на готелі «Швейцарський».

Організатори також просять у львів’ян підтримки: закликають встановлювати в соціальних мережах брендові аватарки з Євробаченням та нашим містом.

Нагадаємо, раніше за проведення конкурсу саме у Львові зібрали півтора тисячі підписів. Їх в прямому ефірі передадуть оргкомітету. Проте рішення, як повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, буде залежати від інших критеріїв, зокрема, найперше ― від готовності міста.

19.07.2016, 17:02  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X