Львівщина співпрацюватиме з Галицькою міськрадою – уже заплановане спільне святкування “Дня Дністра”

18.04.2019, 12:15  |  Автор:   Власенко Власта

Голова Турківської районної ради Володимир Лозюк підписав договір про взаємовигідну співпрацю з Галицькою міською радою Івано-Франківської області.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news, пише WestNews.

У підписаному документі зазначено, що співпраця здійснюватиметься за такими основними напрямами: створення спільного еко-культурного центру із збереження культурної спадщини в басейні річки Дністер; встановлення міжобласного та загальноукраїнського партнерства в рамках реалізації проектів із популяризації еко- культурних заходів у басейні головної річки Дністер.

Відтак розпочнеться співпраця. Зокрема, вже заплановане спільне святкування “Дня Дністра” у м Галич, яке відбудеться 26 травня, а на 3-4 серпня такий захід передбачений у с Вовче Турківського району, де починається витік важливої річки Дністер.

Водночас представники Галича на Турківщині візьмуть участь у святкуванні 500 – річчя від заснування села Вовче.

За словами Миколи Лила – голови Агенції регіонального розвитку Турківщини, така співпраця дозволить на регіональному рівні ефективніше реалізовувати державну екологічну політику та неодмінно сприятиме місцевому еко-культурному розвитку.

До слова, Палац Потоцьких та Центр польської культури підписали меморандум про співпрацю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сесії франківської міськради депутати проголосували за співпрацю між Івано-Франківськом та Черніївим

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X