WestNews.com.ua

Ляльковий театр цікавим перформансом розпочав 75 театральний сезон. Фото

31.08.2019, 14:46  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок розпочинає свій 75 сезон. З нагоди відкриття для глядачів організували театралізований перформанс “Ляльки запрошують!” у якому малеча могла поспілкуватись з улюбленими казковими героями та пограти з ними у різні ігри.

Кожен рік помпезний, але цей буде відрізнятись тим, що ми намагатимемось зробити більше постановок. Відкриватиме сезон “Жадібний Раджа”  (за мот. індійської казки «Золота Антилопа». Автор та режисер-постановник – Дмитро Драпіковський), згодом будуть “Різдвяна казка” та вистави для дорослих: “Усе про жінок” і можливо навіть “Усе про чоловіків”, каже Тетяна Стефінів, заступник директора.

У цьому сезоні планується ще більше поїздок на фестиваль, розпочнуть актори з Бресту та Черкасів, а згодом, можливо, навідаються до Миколаєва.

2019 рік та 75 ювілейний театральний сезон буде насиченим на нові фестивалі, але й не забуватимуть про уже традиційні. Актори театру надалі планують брати участь у “Карпатському просторі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Документальний театр: у Франкіську презентували новий проект. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X