WestNews.com.ua

Любомира Мандзій стала новим виконувачем обов’язків міністра освіти і науки

25.03.2020, 17:56  |  Автор:   Менів Андрій

Тимчасове виконання обов‘язків міністра освіти і науки України покладено на Любомиру Мандзій. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 25 березня.

До цього часу Мандзій впродовж шести місяців працювала у МОН на посаді заступника міністра.

Коментуючи рішення уряду, Мандзій наголосила, що зараз перед Міністерством освіти і науки стоїть безліч викликів.

«Це дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед Міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого», – відзначила т.в.о. Міністра освіти і науки України.

Любомира Мандзій закінчила Львівський державний університет ім. Франка. Протягом 2016-2019 років працювала на посаді директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

11 вересня 2019 року Любомира Мандзій була призначена на посаду заступника міністра освіти і науки. Вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.

Нагадаємо, Міністерка освіти Новосад відмовилася працювати в уряді Дениса Шмигаля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Україні більше вчителів ніж потрібно на таку кількість учнів”- Ганна Новосад

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X