WestNews.com.ua

“Люди повинні бачити сонце з вікна, а не забудову”,- франківці стверджують, що у них відбирають землю. ФОТО

08.11.2019, 10:43  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Як писав WestNews, у Івано-Франківську розпочалась 31 сесія міської ради.

Уже вкотре на зібрання приходять представники громадськості та висвітлюють проблему незаконного, на їхню думку, будівництва.

“Ми сьогодні знову тут, бо нас обдурили. Сьогодні видали квартири без дозволу. Але їм видають, а у нас забирають сонце, територію. У 2018 році сесія міської ради затвердила детальний план території і рішенням земельну ділянку передано в постійне користування громадської організації учасників АТО. Виявляється у нас перед вікнами, де проходять мережеві комунікації на цілий район, будуть будувати будинок. Рішення про згоду мешканців Хоткевича 44 корпус 3 було підписано лише з 7 людьми.

Вздовж будинку( 3 метри від фундаменту) має бути підземна парковка на 100 м. Ніхто не думав про людей, ми просто “ущільнення забудови”- зазначає представниця громадськості пані Ірина.

У нас є укладена угода з інвестором, ми повністю працюємо в правовому полі і є допустимі норми будівництва. Діалог був! Всі нюанси діють в законному руслі, але якого перешкоджання немає,- відповів представник від міської ради.

“Я за те, щоб всі, хто бачив війну, мали житло. Давайте знайдемо замість однієї ділянки кілька та збудуємо ціле містечко для учасників АТО”,- підсумував Стефан Магас.

Після цього міським головою було оголошено перерву на 10 хв для того, щоб всі учасники конфлікту змогли поговорити та досягти компромісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Увага! Посівам сільськогосподарських культур на Прикарпатті загрожують гризуни“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X