WestNews.com.ua

Люди захотіли бути самі собою: як на Коломийщині церква МП перейшла до УПЦ. ВІДЕО

15.01.2019, 20:17  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже раніше повідомляв WestNews Миколаєво-Успенський Собор, що в Коломиї, 13 січня перейшов у лоно Православної церкви України.

Настоятелем Собору залишився отець Микола Сметанюк, який служить у цій церкві понад 25 років, інформує WestNews. Окрім нього, тут здійснювали богослужіння ще четверо священиків. Рішення про перехід в ПЦУ не підтримав лише один із них, він написав заяву на звільнення.

“Зараз Верховна Рада прийняла Закон, що вже нема Української православної церкви Московського патріархату, а є Російська православна церква. Тим більше Україні зараз дали томос. Взяв нас під свою юрисдикцію Вселенський Патріарх Варфоломей, звідки ми брали Хрещення. І люди захотіли бути самі собою. Київська Русь хрестилася з Константинополя і історична справедливість повинна восторжествувати. І ми перейшли до Української православної церкви”, – говорить отець.

Детальніше у сюжеті “НТК“:

До слова, на Івано-Франківщині ще одна церква УПЦ МП перейшла до ПЦУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті вирішуватимуть релігійний конфлікт між вірянами УПЦ МП та ПЦУ. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X