Маккейн відреагував на арешт Насірова

Голова комітету сенату США зі збройних сил Джон Маккейн вважає, що арешт відстороненого голови ДФС Романа Насірова є позитивним кроком, та наголосив на важливості створення незалежного антикорупційного суду.

Маккейн

Про це повідомляє прес-служба політика, передає WestNews.

“Арешт відстороненого голови ДФС Романа Насірова, який підозрюється в розтраті коштів – це позитивний крок українського уряду в боротьбі з корупцією”, – наголосив він.

За його словами, Національне антикорупційне бюро відзначилося гідною роботою щодо розслідування та щодо тривалих спроб протистояти корупції серед офіційних осіб.

“Цей успіх підкреслює важливість незалежних розслідувань з боку НАБУ. Та необхідність створення антикорупційного суду для винесення справедливих вироків винним в корупції”, – додав сенатор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #Зрада чи #перемога. Чалий пояснив, що означає нова “військова” допомога США

Крім того, американець наголосив, що довгострокові стабільність і успішність в Україні залежать від прихильності реформам, а також посилення законодавства та боротьби з корупцією.

“Висловлюю схвалення уряду України в досягненні прогресу і його безперервної боротьби з корупцією”, – підсумував Маккейн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатський нардеп разом з колегами та активістами чатував за Насіровим. ФОТО з мережі

Коментарі:

Comments are closed.