“Мами в декреті” – новий проект в Івано-Франківську

25.05.2019, 11:57  |  Автор:   Новак Оля

Вчора, 24 травня в Івано-Франківську представили проект ,,Мами в декреті”, організаторками якого виступили Софія Воробій та Мар’яна Вершиніна спільно із організацією ГО “Мами Прикарпаття”.

Ідея проекту полягає в тому, щоб об’єднати матусь за інтересами у спільному колі, знайти жінок-однодумиць з такими ж маленькими дітьми і такими ж проблемами, наприклад знайти час випити каву, заварену ще зранку.
Організаторки кажуть, що “Мами в декреті” – це перш за все сильні, вольові ЖІНКИ, які можуть працювати, відпочивати, подорожувати, займатися цікавими справами, розвиватись.
На зустрічі мами спілкувались, грали в ігри, придумували “мамські” крилаті фрази. Згодом організаторки планують запустити у соцмережах конкурс на найкращу фразу і допомогти її гарно оформити, зробити цікавий малюнок до цього вислову, а переможцю презентують сувенірку із його шедевром.
“Зустрічі ще й відбуваються для того, щоб об’єднати коло інтересів. Коли мама хоче зробити оригінальний подарунок своїй подрузі чи чоловік – дружині, вони звертаються до нас. Ми спільно обдумуємо ідею, працюємо над нею і втілюємо її в життя у вигляді сувенірної продукції”, – розповідає Софія
Родзинкою вечора стала ідея по розробці планувальника для мам. Організатори ще працюють над ним, але розповідають, що спочатку він мав виглядати, як набір листівок А-5 формату. Але вчора, на зустрічі спільно з матусями було вирішено, що все ж краще перенести його на більший формат. Тому ми зараз ще в творчому пошуку, стосовно нього.
“Що знаємо напевне, що в комплекті будуть додаватись наліпки зі справами, які потрібно виконати. Наприклад, час з дитиною, зустріч, спортзал. Внизу під стікером можна буде дописати час. Також є поля для приміток. Як результат, Вам не потрібно писати, думати. Необхідно просто обрати потрібну наліпку і план на день/тиждень складено!”
Всім дуже сподобалась ідея із планувальником. Кажуть, що з нетерпінням чекають його виходу.
А ще було б добре створити його мобільну версію та планувальник для дітей, зазначили учасники зустрічі. Вони дуже задоволені, що створюється така ініціатива. Кажуть, що це дуже необхідно для мам, що жінка в декреті дійсно повинна жити і далі своїм повноцінним життям, розвиватись.
Організаторки кажуть, що такі зустрічі проводитимуть постійно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську “Мами Прикарпаття”перевірили харчування дітей у ЗОШ 19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X