WestNews.com.ua

Марія Бурмака святкує 50-річчя: кращі та нові хіти співачки. ВІДЕО

16.06.2020, 18:41  |  Автор:   Менів Андрій

Відома українська співачка Марія Бурмака 16 червня відзначає ювілей. Сьогодні їй виповнилося 50 років.

Без Бурмаки неможливо уявити українську музику, а її – без гітари. Останні 32 роки вона присвятила себе музиці і розвитку культури нашої країни, пише ТСН.

Також Марія у свій ювілей порадила всім жінкам не боятися віку:

 

На свій ювілей вона презентувала на цифрових музичних платформах кліп і пісню “Лінія”.

“Пісня “Лінія”, вона вже була написана якийсь час тому, але вона не була записана. Ми її грали на концертах з групою Gypsy Lyre, з якою я виступаю. І якось я сказала Гені Бондарю: “Давай запишемо пісню “Лінія”. Вона дійсно така яскрава, а тим більше – про червоні лінії восени минулого року говорили практично всі. Якщо пошукати слово “червона лінія”, то на день можна було у різних контекстах його почути безліч разів. І я напівжартома кажу, давай запишемо. І от раптом у квітні місяці під час карантину Гена Бондар сказав мені, що зробив цю пісню. Я її послухала, і зрозуміла, що це зовсім інакше, вона звучить дуже сучасно. Сама пісня, “Ця тонка червона лінія” – це начебто якийсь рубіж-не рубіж, те, що йде зі мною усе моє життя”, – розповіла Марія Бурмака в ефірі шоу на “Радіо Промінь”.

Пісню “Лінія” можна не тільки послухати, а також переглянути кліп на неї.

“Була ідея відзняти кліп, де були би фотографії різних років моєї творчої кар’єри, і найбільш яскраві фрагменти відео, це кліпи і там навіть є раритетні історичні відео 1989-го року, вийшло дуже зворушливо. Коли я перебирала свої архіви, я і сміялася, і плакала, тому що там є і дитячі фотографії, там є мої батьки, там є фото моїх бабусь і дідусів, там є фрагменти кліпів. Я змінювалася і зовні, і внутрішньо. Але що найголовніше – у мене абсолютно є відчуття, що найцікавіше зі мною ще станеться попереду. Можливо, це такий гімн життю, тому що там є такі слова, що “поки ми йдем, збиваючи ноги в кров, до того часу ти і я, ми віримо в любов”, – розповіла Марія Бурмака.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я не йду ні в мери, ні в сери”: Вітовська спростувала чутки про участь у виборах очільника Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X