Марцінків: Ковальчука зараз поміняємо, щодо Нижника – будемо думати

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в інтерв’ю газеті “Репортер” розповів про кадрові зміни, які плануються у виконавчій владі міста.

Зокрема, вже скоро слід очікувати звільнення начальника управління капітального будівництва Володимира Ковальчука.

“Зараз поміняємо начальника управління капітального будівництва Володимира Ковальчука… На його місці буде Роман Галіпчак… У нас грандіозне завдання — побудувати місто. І для цього потрібна людина, яка буде цим жити. На жаль, багато людей звикли працювати, ну, не так, як міський голова — і в суботу, і в неділю, і з ранку до вечора. Цю машину ще треба завести”, – каже пан Марцінків.

До слова, Роман Галіпчак не пов’язаний із ВО “Свобода”, що досить не характерно для призначень у нинішньої влади в Івано-Франківську. Пан Галіпчак — засновник ПП «ГалКомБуд», яке виграло кілька тендерів на ремонт і будівництво закладів освіти в Івано-Франківську. Балотувався до Тисменицької райради від «Народного контролю», але депутатом так і не став.

Окрім цього, Руслан Марцінків заявив про можливе звільнення головного архітектора міста Дмитра Нижника:

“Щодо Нижника будемо думати, може, звільнимо”.

За час свого перебування на посаді пан Нижник неодноразово піддавався критиці з боку громадськості та ЗМІ через сумнівні рішення. Зокрема, це скандальна забудова вулиці Макогона, де всупереч бажанню місцевих мешканців з’являться 33 багатоповерхівки.

Окрім цього, нещодавно активісти “Антикорупційної плафторми” виявили, що за час роботи Дмитра Нижника компанія його родички освоїла 80% коштів департаменту архітектури.

 

Загрузка...

Comments are closed.