WestNews.com.ua

Марцінків розповів як триває утеплення скандального садочку “Карпатська казка”. ФОТО

13.11.2019, 17:06  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Як зазначалось раніше, у Франківську знищують чудовий розпис на стіні будинку ДНЗ №27 “Карпатська казка”. Франківчани обурюються такому “варварству”.

Згодом, на сесії міської ради відбулось обговорення двох сторін без досягнення компромісі. А уже пізніше мер повідомив про те, що компроміс таки знайдено і роботи тривають.

“У садочку №27 продовжують роботи з термоізоляції та заміни вікон. Погода сприяла роботам, тому вони вже завершені на 80%. Важливо, що нам вдалося знайти компромісне рішення. Пані Галина, директорка садочку, каже, що в закладі вже стало тепліше. А це головне ☺️

Паралельно у місті утепляються ще три садочки. Ще у двох розпочинаємо роботи 🧱 А взагалі, вже маємо погодження з НЕФКО, що 70% шкіл та садочків будуть енергетично модернізовані за кошт програми 😎

Звичайно, роботи – це не лише кредитні кошти. Адже коли ведуться такі комплексні ремонти, завжди треба ще десь щось підправити, вже за кошти міста. Та роботу не зупиняємо!”- зазначив міський голова.

Світлина від Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальник поліції Івано-Франківщини представив нового заступника

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X