WestNews.com.ua

“Маска не рятує, а найвищий ризик заразитися…. дома,” – Уляна Супрун

24.03.2020, 20:47  |  Автор:   Порепа Петро

Колишня в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун заявила, що здоровим людям носити маску немає потреби, а найбільш імовіно заразитися інфекцією можна дома, в закритому приміщенні, а не на вулиці чи у крамниці.

Про це Уляна Супрун розповіла в інтерв’ю виданню Українська правда.

За словами ексміністерки найкращий спосіб не заразитися для здорових людей – якомога частіше мити руки і користуватися антисептиками. Не торкатися обличчя, не кашляти один на одного. Якщо дотримуватися цих правил, імовірність зараження надзвичайно низька.

“Коли ми йдемо вулицею за метр-два від інших людей або швидко проходимо повз них – то немає загрози заразитися. Коли я йду в магазин і там торкаюсь якихось поверхонь, я, при цьому, не торкаюся обличчя. Коли завершую покупки, то користуюсь антисептиком. Вдома мию руки, далі розставляю продукти і знову мию руки. Тобто часто мити руки – це одна з найважливіших речей,” – сказала Уляна Супрун.

Також Уляна Супрун спростовує тезу про те, що самоізоляція є гарантією безпеки. Найкращий спосіб запобігання розповсюдження вірусу, на думку пані Супрун, – це відокремити людей з високим ризиком інфікування. Тобто взагалі унеможливити їхні контакти з іншими людьми.

“Більшість людей не розуміє, що таке самоізолювання. Це не просто сидіти вдома, це стовідсоткове уникнення від контакту з членами родини. І якщо люди самі не спроможні організувати свою ізоляцію, тут має допомогти держава або бізнес. Умовно, заселити потенційно інфікованих в порожні готелі,” – розповідає Уляна Супрун в інтерв’ю.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті померла жінка 1960 року народження, яка була госпіталізована з підозрою на коронавірус

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X