WestNews.com.ua

Матір хлопчика, тіло якого знайшли у валізі, викинула його за кілька днів після смерті

17.07.2019, 20:40  |  Автор:   Менів Андрій

Трирічний хлопчик, тіло якого у валізі знайшли в Чернівцях, помер, найімовірніше, від нападу астми.

Такий попередній висновок зробили в обласному бюро судово-медичної експертизи, передає WestNews із посиланням на ТСН.

Після кількох тривалих експертиз медикам вдалося встановити, що хлопчик хворів на бронхіальну астму, і причиною смерті міг стати напад. Також експертизи показали, що він помер за кілька днів до того, як тіло було знайдено у валізі на пустирі 27 червня випадковими перехожими.

Наступного дня стало відомо, що тіло мертвої дитини викинула його матір – за повідомленням поліції, камери спостереження зафіксували, як жінка, яка мешкала за два кілометри від пустиря, вночі принесла валізу та викинула в кущі.

Правоохоронці і досі шукають жінку, її місце перебування невідоме. Хлопчика поховали його дідусь та бабуся, які родом з Хмельницької області.

“Дитина надійшла уже з пізніми трупними змінами, тобто певний термін часу минув від моменту виявлення. Експерти дійшли висновку, що смерть настала внаслідок вродженої хвороби легень, найвірогідніше, смерть настала внаслідок астматичного статусу”, – повідомив заступник начальника бюро судово-медичної експертизи Олександр Лазебник.

Нагадаємо, 27 червня на околиці Чернівців поліція виявила валізу з тілом мертвої дитини. Валізу в кущах знайшли перехожі. Вони й повідомили про знахідку правоохоронців.

Пізніше правоохоронці встановили, що мати дитини, 22-річна Анна Пілявська власноруч вивезла хлопчика у валізі та викинула у кущах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молодик намагався вбити свою колишню та її хлопця, а врешті застрелився у відділку поліції

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X