«Майбутнє лісу у твоїх руках»: У Болехівському лісгоспі прибрали рекреаційні місця та висадили лісові насадження

З 21 березня 2018 року в Україні стартувала щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Болехівським лісгоспом проводиться комплекс заходів із створення лісових насаджень, озеленення, забезпечення чистоти і порядку, інформує WestNews з посиланням на Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Лісівники лісгоспу вже прибрали рекреаційні місця «Біля дуба», «Стрийська», «На дубині», а також провели благоустрій, оновлення лісових насаджень та озеленення на території комплексної пам’ятки природи «Капличка». Активність проявили працівники відділу лісового господарства Болехівського лісгоспу та головний лісничий Федорович Р. Л., лісівники Болехівського лісництва, представники Болехівської міської ради та міський голова Мельник Б. М., духовенство, студенти Болехівського лісогосподарського коледжу та учні Болехівської ЗОШ №1 (гурток “Юні квітникарі”).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З кошиком до лісу: франківський поет похизувався грибним “уловом”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Загрузка...

Comments are closed.