«Має бути межа»: в Івано-Франківську безкарно працюють понад три десятки «наливайок» ФОТО

13.08.2019, 10:54  |  Автор:   Новак Оля

 У вівторок, 13 серпня, відбулася щотижнева оперативна нарада в міського голови Івано-Франківська. Зокрема, під час оперативки розглянули питання про роботу КП «Муніципальна варта», інформує WestNews.

«Цього року в нас впав акцизний податок з продажу алкоголю. Це означає, що ми недоотримали відсотків 30. Це просто катастрофа. Все зафіксовано, просто «Муніципальна варта» не має законного права закрити. Мала би можливість – за день все закрила», – обурився Руслан Марцінків.

«Загалом нами виявлено близько 30 «наливайок». І це ще не всі, ми не можемо охопити. Цей перелік надавався в прокуратурі та фіскальним органам разів десять», – доповів Михайло Шутак – перший заступник начальника КП «Муніципальна варта».

«Тут реально купи людей. До мене приходять і кажуть: зробіть щось. Але я не маю важелів щось робити. Немає політичної волі. Але має бути якась межа», – додав мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Інспектор Марцінків”: мер із заступниками завітав із перевіркою в черговий мікрорайон “Майзлі”. ФОТО

 

13.08.2019, 10:54  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X