WestNews.com.ua

Майже 10 000 студентів-медиків урочисто склали присягу. Фоторепортаж

31.08.2019, 12:45  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

З року в рік до лав ІФНМУ прибувають “новачки” і вже традиційно в останній день літа  на площі “Бастіон” проводиться лінійка під час якої студенти проголошують урочисту присягу Гіпократа.

Цьогоріч до медичного університету вступило 957 студентів. Під час урочистостей майбутніх лікарів привітали зі вступом та оголосили старост груп. На свято завітали почесні гості: мер, представники держадміністрації та інші. З напутніми словами виступили проректори та декани факультетів, а також ректор Рожко М.М.

Як це було пропонуємо переглянути у фоторепортажі від WestNews.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Кращий – у трьох номінаціях: на івано-франківському архітектурному конкурсі ІФНМУ отримав не одну нагороду. ВІДЕО”.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X