WestNews.com.ua

“Майже 30 відсотків підприємців та бізнесу були звільнені від оподаткування”, – Марцінків

03.06.2020, 17:45  |  Автор:   Менів Андрій

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про ситуацію із поширення коронавірусної хвороби станом на 3 червня.

«Із 5 червня вже зможуть працювати кафе та ресторани. Це дозволив Кабмін. А також вже дозволяється внутрішнє авіасполучення, десь, орієнтовно, з 11 червня. Мається на увазі, міжнародне авіасполучення. Така є сьогодні інформація, але ще раз хочу сказати, що треба бути дуже уважним, щоб статистика не пішла різко до гори.

Загалом, якщо взяти, 167 осіб перебувають в наших закладах лікувальних (126 – в ЦМКЛ, 41 – ЦМК №1), також перебуває шість діток за цей час, двоє – перебуває в обласній інфекційній лікарні. На жаль, пацієнти поступають важкі.

Зараз відбувається засідання штабу відновлення економіки Івано-Франківської ОТГ. Знаєте, що ми здійснили ряд рішень щодо послаблення оподаткування в місті. Зокрема, нагадаю, що вже за травень ми звільнили від податків першу групу ФОПів – нуль відсотків, другу групу – на половину. Також звільнили від оренди комунального майна, звільнили об’єкти рекламного бізнесу. Тобто, майже 30 відсотків підприємців та бізнесу були звільнені від оподаткування.

Хоча, повинні розуміти, що це втрати, і достатньо великі. Адже за квітень місто втратило близько 50 мільйонів, за травень – близько 40 мільйонів доходів. А це, біля 25% із тим, що ми могли би отримати», – розповів міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Сесія міськради: для франківських підприємців знизили податки в травні

03.06.2020, 17:45  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X