Майже 350 мільйонів стрямують на ремонт доріг місцевого значення на Прикарпатті

12.02.2019, 19:04  |  Автор:   Пилипів Ірина

Цього року на ремонт доріг місцевого значення в Івано-Франківській області передбачено  348 млн грн.

Про це сьогодні, 12 лютого, губернатор Прикарпаття  Олег Гончарук розповів на прийомі громадян із особистих питань, розповіли  WestNews  в прес-службі ОДА.

Варто додати, що  на прийом до голови приїхала громада села с. Ясень Рожнятівського району. Люди стверджують, що ремонтні роботи центральної дороги села не проводилися вже багато років. Окрім того, великої шкоди на стан дорожнього полотна завдали і продовжують завдавати та руйнувати дороги лісовози, які перевозять багатотонну деревину.

Тож, за словами Олега Гончарука, на Рожнятівщину, згідно з розподілом, який розраховувався у співвідношення до сплати податкових надходжень кожного із районів, буде спрямовано 9 млн 591 тисяча гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комп’ютери, меблі та обладнання: на розвиток прикарпатських шкіл спрямують майже 50 млн гривень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X