WestNews.com.ua

Майже половина франківських приватних перевізників не виїхали на маршрути: стала відомою причина

26.05.2020, 14:45  |  Автор:   Менів Андрій

Приватні перевізники в Івано-Франківську відновили свою роботу після карантину. Проте ще не скоро вдасться повернутися в те русло роботи, яке було два місяці тому, розповів у студії Суспільного керівник спілки перевізників Івано-Франківська Олег Стахів.

За його словами, за два місяці простою перевізники мають великі збитки. Зараз у місто виїхало 50-60% автобусів.

“Могли б і більше, нема за що виїжджати. Автобуси заправляємо, видавати зарплату авансом наперед змоги нема. Як далі буде – будемо бачити. Якщо покращень не буде, то таке відчуття, що хтось із перевізників припинить роботу. Чи повернемося в те русло роботи, яке було два місяці назад, не знаю. За сьогоднішньою тенденцією – дуже все плачевно”, – сказав Олег Стахів.

Також перевізники витрачають власні ресурси на прибирання та дезінфекцію автобусів. Чи вдасться покращити ситуацію залежить і від того, як буде їздити в транспорті населення, каже Олег Стахів. Зараз частина автобусів майже порожні. Від поїздок просять утримуватися людей групи ризику.

Попри те, що перевізники зараз зазнали втрат, піднімати ціни на проїзд у транспорті не планують.

Про це розповів керівник управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк. За його словами, жодних розмов про це не вели і у міської влади немає таких намірів. Не змінюватимуть вартість проїзду і в міжміських перевезеннях, повідомив начальник обласного управління інфраструктури Юрій Труханівський.

“Перевізники мають усвідомлювати, що пасажирів і так мало, а корегування тарифів може ще вплинути на це. Не завжди за рахунок вартості можна виграти. Треба ще консультуватись. Потрібно, щоб пройшов ще якийсь період. Тиждень-два і перевізники будуть бачити мінімальну картинку того, на що розраховувати. Тоді можна буде ухвалювати рішення, адже воно має бути зважене”, – зазначив Юрій Труханівський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Транспорт повинен виходити на маршрути вимитим та продезінфікованим”, – Марцінків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X