Майже всі заступники міністра з Прикарпаття Насалика заробили в квітні більше, ніж він сам

09.05.2019, 13:45  |  Автор:   Власенко Власта

Заробітна плата міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, якого раніше захистив суд від розслідування його незаконного збагачення, за квітень склала 33,8 тисяч гривень, його заступників – від 33,4 тисяч до 47,5 тисяч гривень.

Про це сказано у відповіді Міністерства енергетики та вугільної промисловості на запит Українських Новин, пише WestNews.

Сума коштів, нарахована Насалику в квітні, становить 33 767 гривень, з них посадовий оклад – 16 000 гривень.

Міністру також нараховано надбавку за вислугу років у розмірі 8 000 гривень, надбавка як державному експерту з питань таємниць – 3 200 гривень, надбавку за роботу з секретними документами – 3 200 гривень, індексацію – 613 гривень, відпускні – 2 754 гривні.

Зарплата першого заступника Тетяни Максимець становить 44 тисячі гривень, заступників Наталії Бойко – 33,4 тисяч гривень, Юлії Подкоморної – 41,1 тисяч гривень, Анатолія Корзуна – 47,5 тисяч гривень, Михайла Близнюка – 36,9 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністри за квотою БПП можуть скласти свої повноваження, – Насалик

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X