Медичні та освітні заклади Прикарпаття отримають кошти з обласного бюджету

11.10.2018, 13:40  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 11 жовтня, відбулося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Зокрема, на комісії заслухали питання про збільшення обсягу дотацій з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утриманням закладів освіти на охорони здоров‘я, інформує WestNews.

«Просимо обсяг дотацій Богородчанському району – 800,0 тис гривень, Верховинському – 1 000,0 тис гривень, Коломийському – 800,0 тис гривень, Косівському – 500,0 тис гривень, Рогатинському – 1100,0 тис гривень, Тлумацькому – 800,0 тис гривень, Тлумацькому міському бюджету ОТГ 500,0 тис гривень», – говорить Ірина Мацькевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Високі зарплати вчителям! В Івано-Франківську проходить мирний протест представників профспілок. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X