WestNews.com.ua

Медикам вдалось відновити руку франківцю, яку йому відтяло на станку. ФОТО 18+

15.05.2019, 15:45  |  Автор:   Власенко Власта

Завдяки роботі лікарів Івано-Франківської міської клінічної лікарні №1, працівників швидкої допомоги, спеціалістів інституту ім. Шалімова вдалося відновити руку пацієнту.

Про це повідомила міська клінічна лікарня №1 в Івано-Франківську у Facebook, пише WestNews.

У березні 2019 року в Івано-Франківську МКЛ №1 доставили пацієнта з важкою травмою лівої руки, яку отримав під час роботи на деревообробному станку. Пацієнт в екстреному порядку взятий в операційну, де виявлено травматичну ампутацію (відчленування) китиці на рівні нижньої третини передпліччя. Всі анатомічні структури були пересічені.

“Хворому проведена протишокова терапія, відновлено кровотік шунтуванням судин, кисть обкладена холодовими елементами. Після узгодження із спеціалістами інституту ім. Шалімова, реанімобілем доставлений в Київ через 10 годин після травми. Спеціалізована бригада провела органозберігаючу операцію, яка тривала цілу ніч (12 годин),” – йдеться в повідомленні.

Тепер франківець проходить черговий етап реабілітації. 

До слова, популярний серед українців препарат назвали смертельно небезпечним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вакцини від кору в Україні стали безкоштовними

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X