WestNews.com.ua

Медики ОДКЛ вийшли на протест: вимагають призначення законно обраного генерального директора. ФОТО

01.06.2020, 11:14  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 1 червня, колектив ОДКЛ вийшов на протест під Білий дім, вимагають призначити на посаду законно обраного на відкритому конкурсі генерального директора Тараса Мельника.

У п’ятницю під час голосування облрада не ухвалила його призначення – не вистачило одного голосу. Третина присутніх у залі депутатів не голосувала.

Колектив лікарні, неодноразово надсилав листи на його підтримку до керівництва області, звернення підписали понад 300 працівників, інформує джерело.

Нагадаємо, після реорганізації у вересні минулого року медзакладу у комунальне некомерційне підприємство “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” був проведений конкурс на посаду генерального директора.

На час проведення конкурсу на пості залишався Радислав Котурбаш – він займає цю посаду 30 років. Саме під його керівництвом у медзакладі зараз триває боротьба з пандемією коронавірусу та вхід у реформу охорони здоров’я.
Проте лікарі та персонал лікарні висловлюють сумніви щодо його зацікавленості у швидких і прогресивних змінах роботи закладу, як того вимагає медреформа.

Тому і вимагають негайного призначення нового гендиректора. Адже 4 лютого 2020 року конкурс на посаду генерального директора КНП «ІФ ОДКЛ ІФ ОР» виграв Тарас Михайлович Мельник, дитячий анестезіолог, заступник головного лікаря з хірургічної роботи.

“Конкурс був проведений прозоро, відкрито. Про це писали всі ЗМІ. У визначені законом терміни не було подано жодної апеляції. Обласній раді залишалося тільки затвердити переможця конкурсу Тараса Мельника. Але депутати чомусь не проголосували. І ми тепер хочемо запитати, чому так сталося?”, – коментує Уляна Дубініна, лікар- анестезіолог,голова альтернативної профспілки медичних працівників. “На жаль ми не змогли підтримати нашого претендента особисто, бо через карантин був обмежений доступ до сесійної зали сторонніх осіб. Але сам Тарас Мельник був на сесії, всі могли задати йому запитання. Бо деякі депутати пишуть що не голосували, бо було багато питань”, – відмічає Наталія Митник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що нас чекає у червні-2020: важливі зміни та нововведення

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X