WestNews.com.ua

Оксана Мельник через інцидент з Шевченком звернулася до президента України.ВІДЕО

14.06.2019, 22:41  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як повідомляв раніше WestNews, на Олександра Шевченка вилили відро з фекаліями. В цьому інциденті одним з винуватців є  Іван Мельник, за словами нардепа.

Оксана Мельник, директор з маркетингу міжнародної будівельної компанії “M GROUP DEVELOPMENT” звернулася з офіційною заявою до клієнтів компанії, мешканців Франківська, а також президента України Володимира Зеленського, щодо нещодавнього відеозвернення народного депутата України Олександра Шевченка. Який, за її словами, намагається “втягнути компанію у свою брудну передвиборчу гонку за крісло народного депутата”.

“По-перше, “M GROUP DEVELOPMENT” та її засновник Іван Мельник не висували жодного кандидата на парламентські вибори. Юрист компанії Олександр Богачов самостійно прийняв рішення взяти учать у виборчій компанії.

По–друге, Олександр Шевченко сам чотири рази телефонував до спільного знайомого – підприємця Заріцького Віталія, передаючи погрози у бік компанії і вимагав організувати зустріч з Мельником Іваном.

По-третє, Іван Мельник, спеціально приїхавши у Франківськ, зателефонував до Шевченка, час і місце зустрічі були ініційовані паном Шевченком. Перша зустріч мала відбутися о 15 год в парку Шевченка та пізніше Олександр Шевченко переніс зустріч в парк інтернаціоналістів.

По-четверте, основною вимогою зустрічі було зняти з виборів кандидатуру Олександра Богачова, погрози ішли у бік Богачова, Івана Мельника та в основному у бік компанії. У разі невиконання, Шевченко обіцяв залучити усі ЗМІ групи “Приват”, у тому числі і “1+1″ з метою завдання нищівного удару по діловій репутації компанії. А також намагався зініціювати зустріч у ширшому колі за участю Ігоря Коломойського.

По-п’яте, тези політика про погрози йому, його сім’ї від бізнесмена Івана Мельника, піар-компанії з обливання лайном нардепа працівником комунальної служби, згадка кримінального авторитета Патлатого, звернення до президента з такою гучною заявою, що банда на чолі з Іваном Мельником рвуться до влади, щоб грабувати – все це викликає лиш посмішку. Шевченко розуміє, що програє вибори і більше нічого цікавого не зміг придумати.

Тому, пане Олександре Леонідовичу, наша компанія і її юристи з самого ранку працюють над позовною заявою про захист честі, гідності і ділової репутації компанії і її засновника. І ми робитимемо все, щоб засідання відбулося ще до виборів і було відкрите для громадськості та ЗМІ.

Чекаємо на ваше публічне вибачення”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олександр Богачов відповів Шевченкові щодо інциденту облиття фекаліями

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X