WestNews.com.ua

“Мене нудить від вашої зухвалості”: шоумен Місько Батяр висловив своє ставлення до влади Франківської ОДА

07.07.2020, 16:32  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав WestNews сьогодні, 7 липня, представники ресторанного бізнесу уже вдруге зібрались під стінами ОДА, щоб відстояти своє право на продовження роботи.

Відстояти своє право працювати прийшли біля пів тисячі людей.

Свою думку щодо реакції місцевої влади на акцію протесту висловив шоумен та комік Місько Батяр.

“Надивилися ми на представників обласної влади, подивились ми на їхню зухвалість, пиху, на їхнє небажання говорити з людьми. Приходимо, кажемо “давайте щось говорити”. А в них є суха статистика, видумана ними для того, щоби позакривати кафе, ресторани і будь-які масові заходи. Вони взагалі не хочуть йти на контакт із людьми”, – наголосив протестувальник.

Влада, мене нудить від вашої зухвалості!! Ми для них не люди!! #фальшива_статистика

Опубліковано Міськом Батяром Вівторок, 7 липня 2020 р.

Нагадаємо, за результатами позачергового засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, що відбулось 30 червня 2020 року, було прийнято рішення заборонити на території області проведення масових заходів (весілля, дні народжень, хрестини, поминальні обіди тощо) в закладах громадського харчування всередині приміщень за участю більше 10 осіб – до 31 липня 2020 року.

Головне фото:Ruslan Veselui

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Ні” забороні весіль: працівники ресторанної сфери знову зібрались на протест

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X