“Мене утримують незаконно”: у Франківську відбувся суд у справі стрільця “Дири”. ФОТО

У вівторок, 12 березня, у Івано-Франківському відбулося судове слухання у справі Михайла Дерещука.

Справу веде колегія суддів Зеленко, Деркач, Руденко, інформує WestNews.

Чоловіку інкримінують ч. 1 ст. 115 («Умисне вбивство») та ч. 1 ст. 263 («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами»).

На сьогоднішнє засідання з’явилися потерпілі Гербін Галина та Гербін Інна, обвинувачений Дерещук Михайло, захисник Клименко Олександр та прокурор Боровик. Однак, засідання не з’явилися захисники Боднарчук та Білан, але захисник Клименко стверджує, що можна провести засідання без них.

До суду зі сторони захисту надійшли клопотання про повернення обвинувального акту прокурору, клопотання про проведення судово-медичної експертизи, клопотання про виклик свідків захисту, клопотання про призначення психологічної експертизи.

Прокурор вважає, що складений обвинувачений акт повністю відповідає вимогам і підстав закриття або припинення справи немає, тому варто продовжити термін тримання під вартою обвинувачуваного. Також простить долучити до справи свідків.

Представник потерпілих подав позовні заяви. Потерпілі підтримали адвоката.

Захисник заперечує клопотання про продовження терміну тримання під вартою, оскільки Дерещук потребує лікування. А також подав клопотання про повернення обвинувального акту.  У клопотанні йде мова про те, що там не правильно вказано мотив обвинувачуваного. Дерещук підтримав захисника, а також подав ще одне клопотання на повернення речей, які були вилучені при затриманні підозрюваного.

«На якій підставі мене утримують? Ви мене утримаєте незаконно. Ухвала додається. Щодо прокурора, то він мав подати Вам клопотання за три години до прийняття міри запобіжного заходу», – каже обвинувачуваний Дерещук.

Колегія суддів відправилася до нарадчої кімнати. Згодом вони винесли ухвалу.

Нагадаємо, що раніше WestNews повідомляв про те, що 31 липня в центрі Івано-Франківська розстріляли авто місцевого підприємця. У авто перебував Ігор Гербін, якого із пораненнями забрала карета швидкої. За інформацією правоохоронців, стріляв Михайло Дерещук, відомий під прізвиськом “Дира”. У 2015 році він балотувався до Івано-Франківської міської ради від партії “Патріот”. Пізніше підозрюваного затримали в Чукалівці. Згодом стало відомо, що розстріляний поблизу Ратуші підприємець “Червонець” помер у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обвинувачувані у справі резонансної стрілянини Гаврилюк та Ткачук визнали себе винними у суді

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у FacebookInstagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.