WestNews.com.ua

Мер Івано-Франківська анонсував, коли на міській ратуші з’явиться новий годинник. ФОТО

06.09.2018, 12:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Вже тривалий час на міській Ратуші не працює годинник, який, відверто, вичерпав свій ресурс, повідомляє WestNews.

І поки йде суперечка міської влади та активістів за подальшу долю годинника, франківці та гості міста вже довший час залишаються без точного часу на одній з головних споруд Івано-Франківська.

«Це той годинник, за який в нас є спір із громадськими активістами. Ми доводимо, що його треба поміняти. І щоб на його місці був безпечний і справді потрібний івано-франківцям. Ми замовили такий годинник з таким самим циферблатом, але з механізмом. Але проблема не в циферблаті, а в механізмі, який не ходить», – розповів міський голова Руслан Марцінків під час ефіру на радіостанції «Західний плюс».

«Циферблат буде такий самий як і був. Тому, я думаю, годинник буде і до місяця часу він буде встановлений», – додав мер.

До слова, в Івано-Франківську мешканці пропонують встановити перший сонячний годинник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Батько” годинника на франківській Ратуші готовий відремонтувати і осучаснити механізм за один день. ФОТО

06.09.2018, 12:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X