WestNews.com.ua

Мер Івано-Франківська публічно агітує за висуванців від ВО «Свобода»

12.07.2019, 10:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, 30 червня та 3 липня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків агітував за кандидатку від ВО «Свобода» по округу №83 Оксану Савчук. Першого разу агітація відбулась під час  заходу, оплаченого із міського бюджету, другого разу мер імовірно агітував у робочий час.

30 червня спостерігачі ОПОРИ відвідали відкриття стадіону у селі Угорники Івано-Франківської міської ради. Під час заходу Руслан Марцінків закликав присутніх підтримати на виборах висуванців від ВО «Свобода» у двох округах – Оксану Савчук (№83, Івано-Франківськ) та Василя Поповича (№84, Тисмениця). Секретарка Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук  зареєстрована Центральною виборчою комісії 18 червня. Депутат Івано-Франківської облради Василя Поповича зареєстрований 25 червня.

Руслан Марцінків сказав: «Ми планували відкриття цього стадіону і не знали, що будуть вибори. Ми не робимо під вибори, і вважаю, що це не правильно. Коли приходять перед виборами і купляють певними методами. 100 метрів дороги заасфальтують. Треба постійно працювати і тоді будуть результати».

Міський голова також додав: «Я хотів би попросити про підтримку наших хороших людей . Хто живе в місті, хто може має дітей, хто може має родичів, підтримайте Оксану Василівну Савчук. Хто живе в Угорниках, в Микитинцях, в приміських селах, підтримайте нашого побратима, до речі, людина, яка ніколи не зламалась і завжди мала свою позицію, це Василь Попович , депутат обласної ради. Я хочу щоб громада підтримала».

 

3 липня Руслан Марцінків зустрівся з колективом виробничого об’єднання «Карпати» в Івано-Франківську. Разом із ним на зустрічі були присутні Оксана Савчук та член ВО «Свобода» Руслан Кошулинський. Стрім з цієї зустрічі, який розпочався під час робочого дня о 15.05, можна переглянути на сторінці Марцінківа у мережі Фейсбук.

Руслан Марцінків подякував присутнім за збереження виробництва й колективу, зазначивши, що дуже добре розуміє, які «кола пекла треба пройти» і перейшов до політики.

«Хочу сьогодні щиро подякувати й попросити – попросити про підтримку нашого кандидата, бо для нас це надзвичайно важливо. Ми багато чого робимо за рахунок місцевого бюджету», – сказав мер і пояснив, що всупереч його очікуванням із Державного бюджету на Івано-Франківськ не виділили кошти на дороги та будівництво моста. Тому «320 мільйонів гривень, які ми могли б використати на місто, ми змушені забирати ці кошти і фінансувати освітян, лікарів, бюджетників», – додав мер

 Руслан Марцінків сказав, що має не дуже великі очікування від нової команди: «Вони вихідці зі Сходу, вони будуть допомагати Східній Україні, а не нашому місту. Тому для нас дуже важливо мати свого депутата у Верховній Раді, який буде нам допомагати, відстоювати місто».

 Також Руслан Марцінків сказав, що сьогодні ми на порозі реваншу проросійських сил, тому має бути противага – та сила, яка може зупинити цей реванш. «Нам важливо підтримати свого, підтримати своїх. Ще раз прошу підтримки – підтримати нашу команду».

На завершення міський голова розповів, що він тричі був в кабінеті у Гройсмана і тричі чув порожні обіцянки виділити гроші на будівництво моста, але так жодної копійки на нього не перерахували. «Буде Оксана Савчук у парламенті – вона нам допоможе, щоб бодай на наше місто виділили субвенцію, щоб ми великий інфраструктурний проект закінчили», – запевнив Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Франківська закликав чиновників провести день на велосипедах

12.07.2019, 10:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X