WestNews.com.ua

Мер Івано-Франківська сподівається, що Томос допоможе відсудити в УПЦ МП приміщення під дитсадок

18.12.2018, 10:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Про це розповів міський голова у вівторок, 18 грудня, на прес-конференції щодо проекту бюджету міста Івано-Франківська на 2019 рік, інформує WestNews.

Нагадаємо, 20 грудня 2006 року виконком міської ради передав в оренду єпархії два нежитлових приміщення загальною площею 300 кв м для використання під молитовний будинок та канцелярію єпархіального управління. Йдеться про будівлі на вул. Чорновола, №6 та №6Б, в яких раніше був дитсадок. Проте, у 2016 році було відмовлено в позові виконкому Івано-Франківської міської ради про розірвання договору оренди  приміщення храму  з Івано-Франківською єпархією УПЦ.

«Ми ведемо боротьбу з Московським патріархатом. Суди йдуть, ми маємо проект щодо дитячого садка на вулиці Чорновола. Як ви знаєте, йде Томос. Тому думаю, що громада переможе», – додав міський голова.

Додамо, що минулого року мер Івано-Франківська обурився тим, що прихожанам Української Православної Церкви роздають буклети про ставлення церкви до Росії як агресора, дій на окупованих територіях та відносинах з державою. Представники єпархії Української православної церкви (Московського патріархату) в Івано-Франківську відреагували стосовно голослівних заяв мера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Священик Московського патріархату на джипі розтрощив могили на цвинтарі. ВІДЕО

18.12.2018, 10:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X