Мер Львова обговорив з відомим науковцем зі США особливості економічного розвитку України. ФОТО

У вівторок, 8 травня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з відомим науковцем, професором Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США) Романом Шереметою, який є вихдцем з Івано-Франківська.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на сайт Львівської міської ради.

«Ми втішені, що нашого роду в цілому світі є багато, і ви робите багато добрих речей. Працюючи у місті, я розпочав з того, що зібрав штат, який розробив стратегію розвитку міста, і ми почали впроваджувати це у життя. Потім ми перейшли на інший рівень, залучаючи міжнародні компанії. Стратегія міста Львова реалізовується згідно з планами. Все нормально, але Львів не може бути успішний, якщо не буде успішною Україна. Дуже був би втішений за ваші думки і поради. Іншого варіанту, як через системну роботу, я не бачу. Це все потребує ідейного та інтелектуального наповнення, щоби можна було впроваджувати в життя. Будь-який економіст, будь-який практик — щасливий, коли його ідея впроваджується в життя. Моє завдання — давати можливість таким людям працювати», — зазначив Андрій Садовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Половину університетів України треба закрити, – Роман Шеремета. ВІДЕО

Впродовж зустрічі Роман Шеремета розповів про основні напрями своєї роботи та поділився деякими думками й результатами досліджень щодо економічного розвитку країни.

«Треба міняти стиль ментальності українців на заощадження й інвестиції. До прикладу, в Уганді ми маємо соціальний проект. Там ми намагаємося допомогти людям відкривати рахунки в банках і давати стимули, щоб вони вкладали хоча б мінімальні фінанси в банки, аби потім мати повернення. Експеримент полягає в тому, щоб люди вкладали гроші з метою виграшу певної суми. Це один із прикладів, коли ми робимо соціальні експерименти, аби допомогти суспільству.

Я не хочу, щоби ми тут постійно були навздогін. У нас є дуже сучасні і прості методи економічних досліджень, які можна дуже просто втілювати у життя”, — зазначив Роман Шеремета.

Наприкінці зустрічі мер подякував Роману Шереметі за візит та подарував монету Короля Данила Галицького.

Нагадаємо, що днем раніше Роман Шеремета прочитав лекцію для студентів та викладачів ІФНТУНГ.

До слова, Роман Шеремета став переможцем в опитуванні, в якому жителі Івано-Франківська обирали видатних людей для “Алеї відомих франківців”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-економіст Роман Шеремета розповів про можливість роботи в українському Уряді та свою допомогу Україні. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.