WestNews.com.ua

Мер Марцінків вкотре висварив департаменти та КП за низьку активність в мережі Facebook

14.05.2019, 9:04  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 14 травня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про стан інформаційної роботи у виконавчих органах міської ради, інформує WestNews.

«В нас збільшилася кількість офіційних сторінкок, якщо було 29-ть, то зараз вже 32. В цілому, про роботу в мережі Фейсбусі, то кількість сторінок збільшується. В цілому є 58 електронних сервісів. По веб-сайтах постійно збільшується кількість новин, особливо сайт виконавчого комітету та міської ради, служби оперативного реагування. Досить активно працює сайт ЦНАП, департаменту комунальної політити та сайт освіти, а також хороший ріст в сайту Управління охорони здоров’я», – розповів Андрій Лис – заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю.

«Мене цікавіть кількість заходів в день. Це дуже просто рахується, там є лічильник. Опрацюйте це», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

“Лідером є сторінка міського голови та сторінка міської ради. Є динаміка росту на сторінці Департаменту культури, освіти та науки, також варто відзначити Департамент молодіжної політики та спорту. Заслуговує на увагу сторінки ЖКП та Управління транспорту і зв’язку», – додав Лис.

«Все що менше 1000 підписників – це не працює. Департамент соціальної політики – 833 підписники? Слабо! Зараз більшість пенсіонерів сидить в Фейсбуці. УКБ – 123 чоловіка дивляться. Не стидно?», – обурився мер.

«Якщо не дивляться, їм не цікаво. Що я маю робити, заганяти їх?», – перепитав керівник УКБ Роман Галіпчак.

Дісталося на горіхи і КП “Ритуальні послуги”. “Кожного дня у вас хтось помирає. Ви можете повідомити коли панахида, коли помирає публічна особа. Інформація має бути загальнодоступна”, – дав доручення міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківськ у п’ятірці серед обласних центрів, жителі яких найбільше користуються Facebook

14.05.2019, 9:04  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X