WestNews.com.ua

Мер звітує: Марцінків аналізує роботу у сфері транспорту Івано-Франківська. ФОТО/ВІДЕО

11.12.2019, 16:11  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 11 грудня, міський голова Руслан Марцінків відзвітувався за останні роки у сфері транспорту, інформує WestNews.

Транспорт – це перш за все безпека руху, це освітлені пішохідні переходи. Так, у нас 82 підсвічені пішохідні переходи. Ще 44 треба підсвітити. Також міняємо світлофори та встановлюємо нові.

На такому звіті є 2 години, тож за цей треба розказати максимально все. Так, є 8 звітів і сьогодні восьмий. Після цього буде проведення підсумкової групи. Вона відбудеться у січні. Так, 8 звітів – 8 робочих груп. Даруйте, але міський голова не є спеціалістом у всіх галузях. Тому потрібні такі робочі групи”, – Руслан Марцінків.

Марцінків попросив франківчан заповнити анкети, щоб долучитися до удосконалення міста.

 

Звіт Марцінківа у сфері транспорту

Опубликовано WestNews Среда, 11 декабря 2019 г.

“Хочу сказати, якби у 2016 році мені хтось сказав би, що у 2019 році у нас буде така схема, такий транспорт, то я, мабуть, не повірив би. Так, виклики, які стоять зараз перед нами, є ще більшими. Найбільшим досягненням є те що у нас аж 420 працівників працює у комунальних транспортах. Ми є серед лідерів по Україні за рівнем зарплати водіїв. І у нас колектив розширюється. До нас приходять нові люди. Ми самі навчаємо водіїв тролейбусів. Хочу розвінчати міфи про те, що якісний комунальний транспорт – це дорого. Усі пенсіонери та учні їздять безкоштовно. Хочу зауважити, що ми не брали транспорт у кредит. Так, наш транспорт – повністю наш, на відміну від Львова чи Запоріжжя. Найбільший виклик для нас – це введення електронного квитка та покращення якості обслуговування”, – розповів під час зустрічі директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер звітує: Марцінків розповів про здобутки та прогалини у сфері благоустрою. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X