Мер звітує: Марцінків розповів про здобутки та прогалини у сфері благоустрою. ФОТО/ВІДЕО

04.12.2019, 17:12  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 4 грудня, міський голова Руслан Марцінків відзвітувався за 2016-2019 роки у сфері благоустрою, інформує WestNews.

“Наш звіт є трошки неформальній. У нас вільне спілкування, будь-хто з вас може задати питання. Ми вже тут звітували про соціальну політику, про медицину. Зараз ми звітуємо про найбільш дотичну до кожного франківця, це сфера благоустрою. Ми вперше проводимо звіт у такому форматі”, – розповів мер міста.

“Хочу окремо подякувати “Теплокомуненерго” за виконану ними роботу. Це підприємство є комунальне, неприватизоване. І хочу вибачитися перед ними за заборгованість заробітної плати”, – наголосив Марцінків. 
Франківчани розповіли про проблемні питання у сфері благоустрою, виразити свої прохання та побажання. А також подякували за позитивні зміни на франківських вулицях.
Більше про подію, дівиться у відеотрансляції WestNews:

До слова, від франківця надійшло прохання побудувати автомийку для комунального транспорту – автобуси недостатньо чисті.

“У нас є три автомийки. Але я згодний, що цього недостатньо”, – зауважив очільник Франківська.

“Моє завдання у наступному році завершити усі розпочаті проекти”, – підсумував Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марцінків виступив із презентацією Івано-Франківська на форумі у Туреччині. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X