WestNews.com.ua

Мешканець Тлумаччини створює унікальні скульптури з дерева. ФОТО

22.11.2020, 15:21  |  Автор:   Хромей Зоряна

Іван Мисюга зі села Нижнів Тлумацького району вирізає бензопилою дерев’яні скульптури.

Цією справою майстер захоплюється вже три роки. Найчастіше Іван Мисюга створює тварин та звірів. Для своїх виробів майстер використовує дуб. За його словами, це дерево є твердим, довговічним та легшим в обробці. Зараз Іван працює над гойдалкою у мисливській тематиці. Це – найбільша робота різьбяра, пише WestNews із посиланням на  Суспільне Карпати.

“Спочатку знаходжу матеріал, фотографії різні, як би приблизно хотів зробити виріб. Потім ліплю все до купи, малюю ескіз і виходить готовий виріб”, – розповідає майстер.

Свою невелику скульптуру майстер виготовляє за день, з лакуванням – потрібен тиждень. На великі скульптури майстер витрачає іноді більше місяця.

“Для мене найцікавіше – це бензопилою обрізати великі деталі, шукати форму і її знайти. Найскладніше – це уже переробляти і доводити до кінцевого результату”, – зазначив Іван Мисюга.

Свої вироби майстер оздоблює фрезами. Готову скульптуру покриває олією-воском та морилкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Родина різьбярів з Косова створює унікальні вироби з дерева. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X