Мешканці будинку на Мазепи поскаржилися меру на стриптиз-клуб

Сьогодні, 6 березня, відбувався черговий прийом громадян у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, передає WestNews.

Мазепи

До міського голови прийшли мешканці скандального будинку по вулиці Мазепи, 35 і поскаржилися на стриптиз-клуб, який розташований у підвалі їхнього будинку.

“Наш забудівельник Яковина здав підвальне приміщення з жовтня місяця минулого року. Це пошушення шуму після 21 години. Я живу на 8 поверсі але мені чути баси. Там працює стриптиз-клуб, – обурюється чоловік. Поліція провела бесіду із забідвельником, але нас цікавить щоб Ви, пане мер, взяли це питання під свій контроль”.

“Чесно, ні поліція, ні інші не можуть перешкодити, – каже мер. Я звершення зроблю, але це не гарантує, що власник буде реагувати. В нас подібна ситуація на вулиці П.Орлика, де курять травку. Раджу вам створити ОСББ”.

“Досвід декількох клубів ми вже пройшли. Але в моїх повноваженнях немає того, що я можу закрити клуб. Я звернуся, але ще раз раджу створити ОСББ”, – наголосив Марцінків.

“В середу була комісія, там два зали, два пілони”, – каже мешканець.

“Члени комісії сказали, що дозволів не давали як ресторану з годинами роботи в нічний час. Мовляв, це приміщення не мало б працювати. Але ж заклад функціонує”, – каже літній чоловік.

“Я не можу його закрити”, – дав остаточну відповідь мер.

За словами мешканців, поліція приїжджає в той заклад, але її навіть не пускають туди. Мешканці кажуть, що неодноразово писали заяви і з поліцією складали протоколи.

Міський голова сказав, що начальник поліції може вирішити цю ситуацію одним дзвінком підприємцю, але то тільки в його компетенції.

Нагадаємо, що сьогодні під час прийому громадян міському голові найбільше скаржилися на аварійний стан будинків. Зокрема, на вулиці Січових Стрільців, Симоненка, Вовчинецькій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інвалід війни пожалівся меру на СТЕК, мер у всьому звинуватив Уряд. ФОТО

Коментарі:

Comments are closed.