Мешканці Франківська, які проти будівництва на Пасічній, блокують проїзд техніки БК “Вертикаль”. ФОТО

11.07.2018, 20:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNews,  3 липня мешканці Івано-Франківська, які проти будівництва, перекрили дорогу на вулиці Целевича. Міська влада так і не звернула на них увагу, тому вже наступного дня, 4 липня, вони перекрили дорогу на вулиці Галицька.

Згодом у приміщенні Івано-Франківської міської ради відбулася перша зустріч створеної робочої групи для вирішення питання щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці Управління СБУ. Зустріч провів заступник міського голови Івано-Франківська – Олексій Кайда. Також були присутні представники будівельної компанії «Вертикаль» та СБУ. А перед зустріччю мешканці влаштували пікет, інформує WestNews.

Після годинного обговорення мешканці та влада дійшли певних висновків.

Вчора, 10 червня, мешканці мікрорайону вирішили висадити там дерева, таким чином вкотре наголосити на цій проблемі.

“Ми заклали початок нашого майбутнього скверу. Ми показали, що ми організовані і тверді у своїх намірах. Так тримати. Наші діти беруть в свої руки своє майбутнє – почали з дерев. Надіємося, що дорослі (забудовник – “Вертикаль”, орендар землі -СБУ, міська влада – “ніби-то наші представники”) не спаскудять цей перший свідомий крок нового покоління європейської України!”, – наголошують мешканці.

Одна вже сьогодні, 11 червня, близько 12 години ділянкою вулиці біля ЗОШ №24 почався рух великогабаритного транспорту за вказівкою БК “Вертикаль”. А саме: два автомобілі Камаз. О 12:39 мешканців зателефонували в поліцію, однак станом на 13:53 жоден екіпаж не прибув.

“Техніка, що приїхала за вказівкою БК “Вертикаль” успішно покинула територію ділянки. Зараз наша громада блокує цей проїзд. Приєднуйтеся. Тільки гуртом ми зможемо”, – кажуть жителі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неконтрольованість забудови міста переходить всі допустимі межі, – учасник акції проти будівництва на Пасічній

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у FacebookInstagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

11.07.2018, 20:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X