WestNews.com.ua

Мешканці Коновальця хочуть перекрити дорогу: завтра вимагатимуть ремонт

11.09.2019, 20:53  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

На протест хочуть вийти мешканці Василишина та Весняної, вимагатимуть ремонту своїх вулиць. марцінків просить не робити цього.

Про наміри мешканців перекрити вулицю Коновальця зранку 12 вересня у мережі Фейсбук повідомив міський голова Руслан Марцінків.

“Є інформація, що завтра група людей з вул. Василишина та Весняної планують перекрити вул. Коновальця. Хоч я ніколи не підтримував і не підтримую таких методів, та все ж будемо діяти за ситуацією.
Перш за все, запрошую громаду до діалогу, щоб цивілізовано вирішити питання. Якщо перекриття таки відбудеться, одразу виїдемо на місце, аби якомога швидше врегулювати конфлікт та відкрити рух”, – написив Марцінків.

Мер просить всіх врахувати це повідомлення під час планування завтрашніх поїздок з 9:00 год.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Завтра на Прикарпатті активісти перекриють дорогу регіонального значення“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X