Мешканці Прикарпаття можуть отримати “теплі кредити”

15.05.2019, 16:45  |  Автор:   Власенко Власта

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації та уповноважені державні банки ПАТ «Приватбанк» та АТ «Державний ощадний банк України» підписали генеральні угоди про співробітництво.

Співпраця відбуватиметься в рамках реалізації обласної програми енергозбереження для населення Івано-Франківської області, пише WestNews.

Як зазначила директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Жанна Табанець, мешканці Івано-Франківщини матимуть змогу знову отримувати співфінансування на утеплення осель як з державного, так і з обласного бюджетів.

Програма передбачає часткове відшкодування суми кредиту на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання для фізичних осіб, ОСББ та ЖБК та діє в рамках Урядової програми «теплих кредитів», при умові спів фінансування з місцевих (районних, міських, сільських та об’єднаних територіальних громад) бюджетів, в розмірі:

  • – 5% від суми кредиту, але не більше 2 000 грн за одним кредитним договором, отриманим фізичною особою;
  • – 5% від суми кредиту, але не більше 10 000 грн за одним кредитним договором, отриманим ОСББ або ЖБК.

На ці цілі в обласному бюджеті на 2019 рік передбачено кошти в розмірі 1 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квартири, земельні ділянки та кредити: що у декларації міського голови Бурштина

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X