WestNews.com.ua

“Мета, до якої йшов останні 30 років”: нардеп з Прикарпаття Юрій Тимошенко зареєструвався кандидатом в президенти

02.02.2019, 17:55  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 2 лютого, народний депутат України 8-го скликання з Прикарпаття Юрій Тимошенко зареєструвався кандидатом в Президенти України.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook, інформує WestNews.

“Мета, до якої йшов останні 30 років свого життя. Ще на початку своєї політичної діяльності я дуже добре усвідомив, що в разі, якщо б Президентом став дійсно проукраїнський патріот, він один силою своїх повноважень зміг би зробити для України, можливо, більше, ніж всі 100 років української революції. А позаяк таких, яким би повірив на всі 100%, я для себе вже не бачу, то вирішив запропонувати всьому українському народові таке саме служіння, яке я надаю громаді свого округу як народний депутат”, – пише він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці можуть перевірити себе в списку виборців онлайн. ІНСТРУКЦІЯ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X