МФК “Тепловик-Прикарпаття” може зіграти з фіналістом Ліги Європи

Про це на прес-конференція МФК “Тепловик-Прикарпаття” в редакції WestNews, повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

Керівництво Івано-Франківського клубу підводить підсумки першої половини сезону 2016/17 років та ділиться планами на майбутнє. Онлайн трансляція за посиланням: https://youtu.be/qfOp-BCWyoM

“У рамках угоду про співпрацю між Івано-Франківськом та Брагою (Португалія) я попередньо обговорили можливість привести футбольний клуб Брага у Івано-Франківськ”, – зазначив міський голова.

Нагадаємо, угоду про співпрацю між Івано-Франківськом та Брагою (Португалія) 8 грудня підписали Президент Муніципалітету Рікардо Ріо та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Довідка WestNews

«Брага» ( SC Braga) – португальський футбольний клуб з однойменногоміста в однойменному окрузі на півночі Португалії. Клуб заснований в 1921 році ,гостей приймає на арені «Брага Мунісіпал», що вміщає 30 286 глядачів. Кращим результатом в чемпіонаті Португалії є 2-е в сезоні 2009/10. «Брага» дворазовий переможець кубка Португалії і фіналіст Ліги Європи сезону 2010/2011.

Коментарі:

Comments are closed.