WestNews.com.ua

“Ми перемогли на 100%,” – Ігор Халаменда записав звернення по ситуації на ринку. ВІДЕО

28.02.2020, 19:46  |  Автор:   Порепа Петро

“Всі документи готові, залишилося кілька днів для того, щоби владнати юридичні питання,” – так Ігор Халаменда, власник ТоВ “Торговий сервіс” прокоментував ситуацію довкола Центрального ринку Івано-Франківська.

Нагадаємо, як раніше повідомляв WestNews, 26 лютого франківський Ринок знову повернули у власність Ігора Халаменди. Згодом з’явилася інформація про те, що ситуацію на ринку контролюють правоохоронці із Києва. І от сьогодні Ігор Халаменда та його адвокат Тарас Жарський записали звернення до громадськості, де повідомили про те, як і коли Центральний ринок повернуть законному власникові.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виконавчий директор ТОВ “Марксмен компані” Геннадій Ахтирський розповів, хто наразі контролює Центральний міський ринок

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X