WestNews.com.ua

“Ми просимо неупередженого правосуддя”: прикарпатський бізнесмен просить генпрокурора України зупинити тиск НАБУ на його компанію

07.04.2020, 20:48  |  Автор:   Хромей Зоряна

Прикарпатський власник агрохолдингу “Укрлендфармінг” Олег Бахматюк подав звернення до генерального прокурора України Ірини Венедіктової з проханням зупинити неправомірний тиск НАБУ на його компанію.

Відповідне звернення опублікували на сайті “Укрлендфармінг”.

“Шановна пані Венедиктова!

Звертаюся до вас в надії і впевненості, що з вашим приходом на посаду генпрокурора в такий непростий час пандемії і світової економічної кризи Генеральна прокуратура України починає працювати для України, а не займатися якоюсь незрозумілою діяльністю, що завдає шкоди державним інтересам. Я звертаюся до вас від імені великого колективу, великої компанії, яка є важливим елементом економіки країни. Адже в той час, коли весь світ страждає від величезних економічних втрат, важливими питаннями для України є збереження робочих місць, виробництво валової продукції, збереження економічної потужності держави”, – йдеться у зверненні.

Олег Бахматюк зазначає, що у його копанії працює 27 000 чоловік, завдяки котрим виробляється 1% ВВП України, а також коипанія за останні 3 роки сплатила 7,7 млрд грн податків.

“Ні для кого не секрет, що у нас є конфлікт з керівником НАБУ Артемом Ситником, який через власні амбіції з бажання особистої помсти фактично знищує мою компанію. Ми зверталися в усі органи влади в надії бути почутими, ми зверталися до вашого попередника, але отримали натомість тільки незаконні постанови Віталія Каська, який порушив справи проти нас всупереч всім нормам чинного законодавства. Цими справами тероризується компанія всупереч здоровому глузду, всупереч логіці – адже я єдиний з власників ліквідованих банків запропонував виплату заборгованості держави з застосуванням механізму реструктуризації. Виплату, яка набагато більше сум, до яких апелюють в незаконно порушених справах”, – додає бізнесмен.

За словами власника агрохолдингу, директор НАБУ, який має прямий конфлікт інтересів у відкритих справах, займається елементарною помстою і намагається знищити компанію, задіявши 30% персоналу НАБУ , паралізувавши через власних інтересів роботу важливого антикорупційного органу.

Також Бахматюк наголошує, що вірить в неупередженість і принциповість Ірини Венедіктової та просить втрутитися в ситуацію і зупинити незаконне переслідування, голослівні звинувачення та пустопорожнє навішування ярликів директором НАБУ.

“Звертаюся до вас як до людини, відомому своєю принциповістю, здоровим глуздом і високими професійними навичками. Ми – українська компанія. Ми – частина економіки. Ми просимо втрутитися і не допомогти Бахматюку – допомогти державі повернути 8 млрд грн. Допомогти державі отримувати мільярдні податки. Допомогти державі не втратити багато тисяч робочих місць в це важкий для економіки період. Пан Ситник і наближені до нього люди нічого не створюють, крім проблем і імітації їх вирішення. А в ці непрості часи очевидна важливість людей, які щось можуть, хочуть і вміють робити для України. Ми не просимо преференцій – ми просимо справедливості і захисту державних інтересів. Сценарії ліквідації таких компаній, як показує практика Фонду гарантування вкладів, зазвичай приносять в бюджет близько 1% від вартості активів – а це приблизно в 30 разів менше того, що я, як власник компанії, автор пропонує державі. Ми просимо неупередженого правосуддя замість несправедливості”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фонд гарантування продає 6-мільярдний пул активів банку Бахматюка

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X